U okviru 2. kola 1.Lige FBIH naši fudbaleri su zabilježili važnu pobjedu, u Gračanici protiv ekipe NK Bratstvo

Već u 18. minuti susreta domaća ekipa dolazi do prednosti i vode 1:0, strijelac je bio Maid Jaganjac. U nastavku susreta Igman postiže gol za poravnanje 1:1 strijelac je Mirza Šubo u 33. minuti susreta, na poluvrijeme se odlazi sa rezulatom 1:1. U nastavku susreta su se redale prilike i na jednoj i na drugoj strani. U 82. minuti susreta hladan tuš za domaću ekipu, igman Vodi 2:1 strijelac je bio Argentinac Lucas Ojeda Nahuel. To je bio i konačan ishod utakmice NK Bratstvo – FK Igman 1:2.

NK Bratstvo: Divković, Mujčić, Mousa, Ćosić, Jaganjac, Duraković, Sejdić, Bajić, Stojanov, Ivković.

FK Igman: Jamaković, Fočo, Pendek, Mušinović, Hota, Kašić, Šubo, Ojeda, Šehić, Kozić, Mihajlović.

Sljedeću utakmicu Igman igra kod kuće protiv ekipe NK Olimpik, utakmica se igra 24.08.2019 u 17:00.