U okviru 2. kola kupa FBIH, danas je Igman igrao u gostima protiv ekipe NK Kiseljak.

Već u 6. minuti susreta NK Kiseljak dolazi u vodstvo a strijelac je Ajdin Groše, na poluvrijeme se odlazi sa rezultatom 1:0 za domaće. Početkom drugog poluvremena Igman je napadao te je preko Rodriga došao do poravnanja 1:1 u 61. minuti, deset minuta kasnje Igman preokreće rezultat, 1:2 a strijelac je Kašić. Treba još napomenuti da je u 79. Minuti golman Igmana Mehmed Pajaziti odbranio penal, koji je bio dosuđen za NK Kiseljak.

NK Kiseljak – FK Igman 1:2

NK Kiseljak: Bencun, Bošnjak, Vrbić, Tomić, Čilaš, Junuzović, Baban, Ilijašević, Bošnjak, Grošo, Mijić.

FK Igman: Pajaziti, Razić, Đurić, Aljetić, Sultanić, Rastoder, Carvalho, Klarić, Halilović, Graho, Handžić.