U okviru 14. kola Prve lige FBIH naša ekipa je danas u Konjicu po vrlo teškim uslovima za igru odigrala nerješeno protiv ekipe NK Metalleghe BSI.

Gosti su poveli preko Tankuljuća već u 18. minuti susreta, i s tim rezultatom se odlazi na poluvrijeme 0:1 za goste. U nastavku utakmice sve više napada naša ekipa, da bi u 88. minuti utakmice naša ekipa poravnala a strijelac je Šubo, do kraja utakmice naša ekipa je imala još nekoliko sajajnih prilika, ali mreže su mirovale i utakmica završava 1:1.

FK Igman-NK Metalleghe BSI 1-1

FK Igman: Jamaković, Fočo, Kišić, Hota, Čehajić, Šubo, Ojeda, Šehić, Mihajlović, Lukomirak, Pendek.

NK Metalleghe BSI: Trako, Peno, Bešagić, Kovač, Samardžić, Pljevljak, Tankuljić, Danilović, Mehić, Hasanhodžić, Kapetan.

Sljedeću utakmicu, posljednjeg kolo jesenjeg dijela prvenstva naša ekipa igra u Banovićima protiv ekipe NK Budućnost, utakmica se igra 16.11.2019 u 13:30.